Somon DNA Aşısı

Gençleşme İksiri Bulundu; Somon DNA Aşısı

Gelişen ve değişen dünyada, sürekli olarak devam eden cilt sağlığı ve bakımı araştırmaları, kadınlar için inanılmaz seçenekler sunmaktadır. Özellikleri bakımından son dönemin gözde estetik uygulamalarından birisi de Somon DNA aşısı diyebiliriz. Bu uygulama insan bedenine en yakın yapıya sahip olan somonların DNA yapılarını içeren serumlar ile uygulanmaktadır. Uygulama ihtiyaca ve beklentiye göre bir ya da birkaç seans olabilmektedir. Özel olarak istenilen bir durum yoksa, komple yüz, gıdı, dekolte, kol sarkmaları gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Birkaç uygulama gerekebiliyor. Somon DNA aşısı ücretleri uygulanacak olan bölge ve seans sayısına göre belirlenmektedir. Bu nedenle öncelikle uygulama yapacak kişinin doktor ile gerekli görüşmeleri yapması gerekir. Seans sayısı yaş ve cildin genel durumuna bağlı olarak değişebilmektedir. Bu bakımdan ele alındığında kliniğimizde de bu uygulama rahatlıkla yapılabilmekte olup, uzman doktorlarımız tarafından en uygun şekilde uygulanmaktadır.

Somon DNA Aşısı Faydaları Nelerdir?

Cilde canlılık ve zamanı geri döndürme özelliği bulunan bu uygulama, belirgin bir şekilde cilt yapılanmasına katkı sağlayacaktır. Ciltte bulunan ölü hücrelerin atılması ve yenilerinin yeniden oluşması, bu özel maddelerin yapısı ile alakalı bir durumdur. Somon DNA aşısı kaç seans yapılır? Yukarıda da belirtildiği üzere bu işlem kişinin cilt yapısına göre ve istenilen özelliğe göre değişmektedir. Uygulamalar haftada bir ya da 15 günde bir olarak yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan uygulamanın sonuçları görülerek uygulamaya devam edilecektir. Somon DNA aşısı Antalya ilinde Pi System olarak da bilinir ve uygulanır. Başarılı doktorlarımız bu uygulama başta olmak üzere, ameliyatsız estetik operasyonlar konusunda ciddi anlamda uzman doktorlardır. Bu açıdan elde edilecek sonuçlar da harika olmaktadır. Birçok hastanın da rahatlıkla tercih ettiği kliniğimiz, farklı yöntem ve uygulamalar ile benzersiz estetik sağlamaya yönelik bir yapılanma içindedir. Bu nedenle bölgenin en çok tercih edilen ve kullanılan estetik merkezi olma özelliğini taşımaktadır.

Gençlik Aşısı Nasıl Uygulanır?

Uygulama kolaydır. Hasta normal bir günde gelip birkaç saat içinde uygulama dozajlarını alıp aynı gün evinde normal hayatına devam edebilir. Öncelikli olarak özel iğneler ile serumun cilde aktarımı söz konusu olduğu için cilt temizlenir. Sonrasında acı olgusunu azaltmak amacı ile anestezik bir krem kullanılacaktır. Halk arasında gençlik aşısı olarak da bilinen bu uygulama, uzmanın özel enjektörler vasıtası ile serumu/ aşıyı cilt altına uygun şekillerde ve dozajlarda aktarması ile devam edecektir. Uygulama süresi kişiden kişiye ve uygulanacak olan alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir. Somon DNA aşısı sayesinde sıkıntısız ve sorunsuz bir cilt gençleştirme sağlanmış olacaktır. Etkisi de uzun yıllar gidecek olan bu uygulama, genleşmeyi kişiye daha doğal yollarla sağlamayı başaracak bir uygulamadır. Bu nedenle son dönemde en fazla tercih edilen yöntem olarak karşımıza çıkıyor.