Ultrasonik Yüz Boyun Germe

Ultrasonik Yüz ve Boyun Germe Nasıl Yapılır?

Ülkemizde, dünyada özellikle bayanların en sık kullandıkları estetik operasyon ve uygulamaların başında cilt gerdirme ve dolgu gelmektedir. Cilt yapısı gereği bedenin en büyük organıdır. Aynı zamanda dışarısı ile temas eden en fazla dikkat çeken yerdir. Bu nedenle insanlar cilt üzerinde oluşan sorunları, kırışıklık ve sarkmaları gidermek amacı ile çok farklı çareler aramaktadırlar. Operasyon olmadan bu işlemi yapabileceğimiz yöntemler de her geçen gün artmaktadır. Ultrasonik yüz germe metodu bu alanda en son ve en çok tercih edilen yöntem olma özelliğini korumaktadır. Botoks, ışın dolgusu ve iple germe gibi bir yöntem olan ultrason ile yüz germe işlemi, son dönemde bayanların en sık tercih ettiği uygulama. Özellikle Ultrasonik yüz boyun germe Antalya bölgesinde çok tercih edilen, ağrısız acısız ve kolay uygulanan bir tekniktir. Uygulama sonrasında hemen hayatınıza devam edebilir, iş toplantılarınıza bile devam edebilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında ultrasonun etkisi az mı diye düşünebilirsiniz. Ancak uygulamadan hemen sonra %20 oranında ciltte bir gençleşme ve iyileşme olduğu gözle görülecektir.

Ameliyatsız Gençleşmek Gerçek Oluyor

Bu uygulamada amaç cilt alt ve tüm özelliklerini taşıyan dokusuna ulaşmaktır. Ultrason bu alana gayet başarılı bir şekilde ulaşmaktadır. Üst cilde zarar vermeden, çalışma yapılması gereken alana ses dalgaları ile ulaşılır. Bu şekilde cildin kolejen aktivasyonu sağlanarak, cilt yeniden eski formuna, kaybettiği parlaklığına kavuşmuş olur. Tam etkileri 3 ay içinde kesin görülür. Aynı zamanda ultrasonik yüz boyun germe fiyatları oldukça uygundur. Seans olarak belirlenen fiyatlar, kişinin cilt yapısına göre ve istenilen özelliğe göre değişmektedir. Bu konuda detaylı görüşmeleri hekiminiz ile yapmanız gerekebilir. Uygulama sonrasında 2- 2,5 yıl kadar etkili sonuçlar devam edecektir. Beklentileri doğru şekilde karşılayan ameliyatsız gıdı germe yöntemlerinin tümü hakkında kliniğimizden en doğru bilgileri alabilirsiniz. Oldukça farklı ve etkili olan bu yöntemler sayesinde sizler de genç ve diri cilde kavuşabilirsiniz.

Ultrason İle Gençleşmek Mümkün mü?

Beklentilerin belli olduğu estetik merkezlerinde çok farklı uygulamalar olması nedeni ile insanların kafası karışmaktadır. En doğru ve en kalıcı teknik nedir? Bunun belirlenme süreci ciddi zaman alır. Bu nedenle bir uzman desteğine her zaman ihtiyaç duyabilirsiniz. Ultrasonik yüz boyun germe seçeneği çok sık tercih edilen, zahmetsiz, ağrısız ve acısız bir yöntemdir. Doğal olarak cilt altının uyarılması ve aktivite edilmesini amaçlar. Bu özel teknik sağlık açısından hiçbir zarar içermez. Aynı şekilde uygulamadan sonra hayatınıza anında devam edebilirsiniz. Tüm bu artıları üst üste koyduğunuzda Ultrasonla yüz germe işlemi en çok tercih edilen uygulama olmaktadır. Riski düşük ve sonuçları garantili olan bu uygulama sayesinde sizler de başarılı sonuçları alabilirsiniz. En etkin seçenekler hakkında daha detaylı bilgi almak için kliniğimizden destek alabilirsiniz.