Soğuz Lipoliz ve Radyo Frekansı

Bölgesel İncelme Neden Önemli?

Fazla alınan kaloriler, hareketsiz yaşam sonucunda bel, basen ve bacak gibi alanlara yerleşerek zaman içinde bedenin estetiğini bozar. Bu sıra dışı durum, spor yapsanız da hemen düzene girmez. Üstelik spor ve diyet yaptığınızda tüm bölgelerinizden aynı oranda zayıflama olduğu için zayıf olan bölgeler daha çok incelirken, yağlanma olan alanlar da incelme az olur. Bu da orantının değişmemesi demektir. Bu gibi durumlarda soğuk lipoliz ve radyo frekansı uygulamaları özel sonuçların alınmasında etkilidir. Bölgesel yağların kendi çabanızla erimediği durumlarda dışarıdan doğru desteğin alınması önemli bir adımdır. Bu şekilde sadece istediğiniz alanda, istediğiniz kadar incelme yakalayabilirsiniz. Antalya bölgesel zayıflama çözümleri de sunan kliniğimiz, harika sonuçlar almanız için farklı uygulamalar sunar. Bu uygulamalar uzman hekimlerimiz ve temiz koşullarda sizlere sağlanmaktadır. Uygulama öncesinde detaylı bilgiler aktarılarak seanslara başlanır.

Bölgesel İncelmede Ne Zaman Destek Alınmalı?

Bu tarz bir desteğe ihtiyaç aslında her zaman olabilir. Doğum sonrası, uzun yıllar alınan kiloların bedene yapışıp kaldığı durumlarda ve hareket imkanı olmayan bazı durumlarda dış destek gerekebilir. Spor ve diyet ile yüzeysel olarak ve eşit olan kilo kayıplarından sonra genelde kişiler soğuk lipoliz ve radyo frekansı uygulaması ile neticeye kavuşmaktadırlar. Yağların kırılması dediğimiz kavitasyon işleminin farklı yöntemler kullanılarak yapılması olarak da adlandırılabilir. sadece bel, göbek ya da bacaklarınızın kalın ve şekilsiz olduğunu düşünebilirsiniz. Türk yapısında da bu tarz bir genetik durum olduğu biliniyor. Bu nedenle soğuk lipoliz ve radyo frekansı Antalya çözümlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz bölgede ki yağ hücreleri üzerinde çalışma yaparak, hızlı ve etkili sonuçları en aktif şekilde sizler de elde edebilirsiniz. Başarılı bir incelme için uygulama sürecinde bolca su içilmelidir. Çünkü eriyen ve hücreler vasıtası ile atılmaya çalışılan yağlar, ancak su ile bedenden dışarı aktarılabilmektedir.

Bölgesel Zayıflama Uygulamaları

Ülkemizde ve dünya genelinde bu tarz uygulamalara sıklıkla rastlanmaktadır. Isıtılıp aşırı soğutularak hücre içinde ki yağların dengesi ve yapısının bozulması işlemi olan bu yöntem, sonrasında masaj yolu ile bedenin şekle sokulması ile sonuçlanır. İşlemler sonrasında beslenme alışkanlığı değişmez ve hareket olanakları azalırsa yine aynı şekilde yağlanmalar oluşacaktır. Bu nedenle kavitasyon uygulamasından sonra kişilerin beslenme ve egzersiz olayını biraz daha ciddi şekilde uygulamaları gerekmektedir. Yapılacak olan uygulama sonrasında hızla hücrelerin yeniden dolması, kimse tarafından istenilmez. Bu nedenle alınacak olan önlemler ve basit egzersizler ile elde edilen harika sonuçlar uzun yıllar boyunca size eşlik edecektir. Yapılacak olan özel işlemler sırasında ağrı ve acı hissedilmez. Özellikle bölgesel zayıflama uygulamaları rahat ortamda yapılır. Oradan çıkıp istediğiniz şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz. Aynı gün yürüme, egzersiz ve diğer aktiviteleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Seans bilgileri ve fiyatları ile ilgili olarak kliniğimize bekleriz.