Ultra V Lift

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Farklı nedenler ile cilt üzerinde değişik deformasyonlar oluşur. Zaman, beslenme bozukluğu, kötü hava şartları ve stres ciltte yaşlanmayı tetikleyen en önemli faktörlerdendir. Ancak bu belirtiler kadar bilim dünyasının yeni ve hızlı çözümleri de gelişmektedir. Ultra V Lift tekniği, kliniklerde uygulanmaya başlayan ve en özel sonuçlar kullanıcılarına sunan özel bir tekniktir. Kısa sürede uygulanan bu teknik, ameliyatsız, ağrısız ve acısız en kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Tekniğin bu özellikleri daha sık şekilde tercih edilmesine neden olmaktadır. Halk arasında ameliyatsız cilt toplama olarak da bilinen bu yöntem, ciddi anlamda elde ettiği başarı ile uzun yıllar cildin genç ve gergin görünmesine olanak sağlayacaktır. Başarılı bir operasyon sonrasında günlük hayatınıza devam edebilir, kendinizi korumadan işlemlere devam edebilirsiniz.

Cildi Daha Genç Göstermek Mümkün

Günümüzde cilt germe, sarkan alanların yeniden eski formuna kavuşması için operasyon gerektirmeyen uygulamalar popülerliğini arttırmıştır. Bu uygulamalar için botoks ya da dolgudan sonra belki de en fazla tercih edilen uygulama iple yüz germedir diyebiliriz. Ultra V Lift Antalya için de yaygın tercih edilen, hastaların artık bilinç kazandığı, etkili sonuçları elde edebileceği, uygulanması kısa süren bir uygulamadır. Yapılan işlem sonrasında hasta hemen günlük yaşamına devam ederken bu işlem sonrasında rahat ve gergin bir yüze kavuşmuş olacaktır. Özel ve asitik birkaç çeşit ip kullanılan iple yüz asma işlemi, gıdı, yanak ve dekolte gibi sarkma oluşan alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Uygulama sonrasında cilt yaşı gerilerken, kişinin psikolojik olarak duruşu ve rahatlığı da hemen fark ediliyor. Ciltte sarkmalar yaşlanmanın en büyük habercisidir. Bu nedenle birçok kadın 40 yaşından sonra oluşan kırışıklık ve sarkma sorunları ile mücadeleye başlamaktadır. Alınan önlemler ya da operasyonlar sayesinde daha genç bir görünüme sahip olunabilir.

Antalya Ultra V Lift Uygulamaları

Ülkemizde de yaygın bir şekilde uygulama talepleri gelen estetik operasyonlar, kişilerin tercihlerine göre değişebilir. Teknoloji ve bilim ağrısız, acısız, risksiz ve ameliyat olmadan bu tarz müdahalelerin gelişme yönünde çaba harcamaktadır. Hal böyle olduğunda Ultra V Lift uygulaması son dönemin en popüler uygulaması halini almıştır. Kliniğimizde de yapılan bu uygulama ile aynı gün onlarca yaş gençleşmeniz mümkündür. Gıdı, gerdan, dekolte ve yanak bölgesine sıkça uygulanan bu yöntem sayesinde, ertesi gün sosyal yaşantınıza, işinize devam edebilmeniz en önemli artılarının başında ger alıyor. Antalya içinde yüz germe fiyatları uygulama türüne göre değişiyor. Aynı zamanda hastaların yüz hatlarında ki sarkma oranı, yaşları ve uygulamada oluşabilecek ek komplikasyonlar da dikkate alınarak belirlenmektedir. Uygulama sonrasında hasta titiz bir şekilde takip edilirken, genelde reaksiyon gösteren bir durum ile karşılaşılmamaktadır. Bu nedenle pek çok yaş grubunda iple germe ya da kaldırma uygulamaları tercih edilmektedir.